فرمانده سپاه قدس گیلان:

ساماندهی فضای رسانه ای گیلان/رسانه ها در تراز انقلاب حرکت کنند


۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۵ | کد خبر: ۶۷۸ چاپ
ساماندهی فضای رسانه ای گیلان/رسانه ها در تراز انقلاب حرکت کنند

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید برلزوم ساماندهی فضای مجازی این استان، گفت: رسانه‌ها باید در تراز انقلاب حرکت کنند.
به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از مهر، سردار محمد عبدالله‌پور شامگاه شنبه در نشست صمیمی با مدیران و سرپرستان خبرگزاری‌ها در استان گیلان که در دفتر وی برگزار شد با اشاره به شرایط حساس کشور، اظهارکرد: امروز برای کسب موفقیت در حوزه‌های مختلف نیازمند تعامل و همدلی و ایجاد بخش‌های اندیشه‌ورز هستیم.

وی با بیان اینکه امروز صحنه جنگ در داخل کشور نیست و دشمن در خارج از مرزهای این سرزمین حضور دارد، افزود: باید با درک صحیح از شرایط، بصیرت و آگاهی لازم زمینه سوء استفاده دشمنان برای ضربه زدن به این انقلاب و نظام فراهم نکنیم.

سردار عبدالله‌پور در ادامه به فضای رسانه‌ای استان گیلان نیز اشاره کرد و گفت: باید فکر، اندیشه و الگوسازی لازم درفضای رسانه‌ای استان ایجاد شود. رسانه باید مبنای دینی داشته باشد تا شاهد بروز برخی بد اخلاقی‌های رسانه‌ای در سطح استان نباشیم.

وی با تأکید برلزوم ساماندهی به فضای رسانه‌ای استان گیلان، تصریح‌کرد: متاسفانه در برخی مواقع شاهد هستیم که رسانه‌ها در تراز انقلاب اسلامی حرکت نمی کنند. 

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه اولویت سپاه نشر ارزش‌های دفاع مقدس و حفاظت و پاسدارای از انقلاب اسلامی، اظهارکرد: سپاه در شرایط امروز کشور به دنبال آرامش، ترویج امیدواری در میان جامعه در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، رسانه‌ای و فرهنگی است. سپاه با ایجاد قرارگاه فضای مجازی به دنبال مقابله با دشمن است.

نظر شما:

security code