khanekhodro

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: از روز سه شنبه (۲۳ اردیبهشت) سامانه ثبت نام گازسوز کردن خودرو‌ها فعال است و مالکان خودرو‌های نام‌برده می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

سه شنبه ثبت نام مجدد متقاضیان گازسوز کردن خودرو ها

کلانشهر: حمید قاسمی ده چشمه قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به ثبت نام متقاضیان گازسوز کردن خودرو‌ها گفت: از آنجا که سامانه قبلی دارای خطا‌هایی بود، این سامانه جدید به زیرساخت‌های اطلاعاتی مثل ثبت احوال و شاهکار و ... متصل است و صاحبان خودرو می‌توانند با در اختیار داشتن شماره ملی و شماره تلفن همراه خود که متعلق به مالک خودرو باشد به این سامانه مراجعه و مراحل ثبت نام خود را پیگیری کنند.

او ادامه داد: استفاده خودرو‌های عمومی از این خدمات رایگان است و براساس مصوبه شورای عالی اقتصاد دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی شامل وانت‌های سبک و سنگین، تاکسی‌ها و مسافربر‌های شخصی به صورت رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مالکان خودرو ندارد.

قاسمی ده چشمه اضافه کرد: سامانه ثبت نام گازسوز کردن خودرو‌ها از روز سه شنبه (۲۳ اردیبهشت) فعال است و مالکان خودرو‌های نام‌برده می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

به گفته قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی؛ افرادی که در گذشته از این در سامانه قبلی ثبت نام کردند و پیامک‌های فراخوان برای آن‌ها ارسال شده باید به این پیامک‌ها توجه کنند و به سایت یا شماره تلفن‌هایی که در پیامک اعلام شده مراجعه نمایند، زیرا در غیر این صورت نوبت آن‌ها از لغو می‌شود.


باشگاه خبرنگاران جوان

نظر شما:

security code