زن جوان به دلیل وحشت از کرونا به زندگی خود پایان داد
تیتر روز: سنگینی «کرونا» بر شانه های نحیف «میترا»
۲۸ اردیبهشت ۹۹ - ۱۶:۱۸ چاپ
تیتر روز: سنگینی «کرونا» بر شانه های نحیف «میترا»

کلانشهر: زن جوان که به‌دلیل وحشت از ابتلا به کرونا، ۳‌ ماه خودش را در خانه قرنطینه کرده بود در نهایت دچار سرنوشتی دردناک شد.

«همشهری» نوشت: جمعه گذشته مأموران یکی از کلانتری‌های تهران گزارش مرگ زنی را به قاضی مصطفی واحدی، کشیک جنایی تهران اطلاع دادند و با دستور قاضی، تحقیقات در این خصوص آغاز شد.

بررسی‌ها حکایت از این داشت که زنی ۳۵ ساله از طبقه ششم ساختمانی به پایین سقوط کرده و جانش را از دست داده است. هنوز مشخص نبود که ماجرا از چه قرار است اما وقتی مأموران به سراغ خانواده وی رفتند و به تحقیق از آنها پرداختند دریافتند که زن جوان در اقدامی هولناک تصمیم به‌خودکشی گرفته و به زندگی‌اش پایان داده است.

خانواده زن جوان می‌گفتند که او با شیوع کرونا به وحشت افتاده و همیشه استرس این را داشت که مبادا مبتلا به این بیماری شود و هم خودش عذاب بکشد و هم خانواده‌اش را عذاب بدهد. یکی از بستگان این زن به مأموران گفت: میترا ۳ ماهی می‌شد که خودش را قرنطینه کرده بود. او حتی پایش را تا جلوی در خانه هم نمی‌گذاشت. دچار وسواس شدیدی شده بود و هرچه می‌خریدیم چندین بار می‌شست.

او ادامه داد: تا پیش از این میترا هیچ مشکلی نداشت اما از وقتی که این بیماری شیوع پیدا کرد به طرز عجیبی دچار استرس شدید شده بود. مدام قرص می‌خورد و تصور می‌کرد کرونا گرفته است. اما اینطور نبود، او حتی از ترسش مدام داروهای تقویتی مصرف می‌کرد. مرتب می‌گفت اگر کرونا بگیرم هم خودم عذاب می‌کشم و هم شما را عذاب می‌دهم و حتی نمی‌توانید برایم مراسم ترحیم بگیرید. رفتارهای عجیب او و استرس شدیدش از وحشت ابتلا به این بیماری تا جایی پیش رفت که او روز حادثه وقتی بقیه خانواده در پذیرایی بودند به اتاق خواب رفت، در را قفل کرد و خودش را به پایین پرتاب کرد.

با این اطلاعات، قاضی دستور انتقال جسد را به پزشکی قانونی صادر کرد.