مصدومیت سه آتش نشان در حریق انبار بزرگ کالا در آستارا

سه آتش نشان در جریان اطفای حریق یک باب انبار بزرگ کالا که شب گذشته در بندر مرزی آستارا طعمه حریق شد، مصدوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، جواد معیتی، شهردار بندر مرزی آستارا اظهار کرد: در پی تماس های مردمی، مبنی بر وقوع حریق در یک باب انبار بزرگ توزیع کالا در خیابان شالیزار بندر مرزی آستارا، کلیه اکیپ های آتش نشانی به محل مذکور اعزام شدند و عملیات اطفا را آغاز کردند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه در حدود ساعت 21 شامگاه روز گذشته (یکشنبه7 بهمن) رخ داد، ادامه داد: به دلیل گستردگی شعله های آتش، آتش نشانان موفق شدند در حدود ساعت 23 حریق را مهار کنند.

معیتی با اشاره به اینکه در این حادثه سه تن از آتش نشانان مصدوم و به بیمارستان شهید بهشتی آستارا اعزام شدند، خاطر نشان کرد: در حال حاضر وضعیت عمومی مصدومان رضایت بخش است.

وی با تأکید بر اینکه علت آتش سوزی در دست بررسی است و پیش بینی می شود بیش از 10 میلیارد ریال خسارات به این انبار و کالاهای موجود وارده شود، اضافه کرد: در عملیات اطفا، تیم هایی از نیروی انتظامی، اورژانس، اداره گاز، برق و سایر ادارات مرتبط حضور داشتند.

آتش نشانی آستارا دارای ۱۸ نفر نیروی عملیاتی آموزش دیده و مجرب و 6 دستگاه خودروی آتش نشانی سبک پیش ‌رو، نیمه سنگین و سنگین، یک واحد موتوری ویژه حمل آتش خاموش کن و دو تانکر تغذیه و آب رسان و یک دستگاه آمبولانس است.

نظر شما:

security code