قائم مقام وزیر راه و شهرسازی بیان کرد:

تأکید رئیس جمهور بر اتمام پروژه های مسکن مهر تا پایان سال


۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۲ | کد خبر: ۸۳۷ چاپ
تأکید رئیس  جمهور بر اتمام پروژه های مسکن مهر تا پایان سال

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر به تأکیدات رئیس‌ جمهور مبنی بر اتمام پروژه‌های مسکن مهر تا پایان سال 98 اشاره کرد و گفت: بر اساس تعهداتی که بر عهده وزارت‌ راه و شهرسازی گذاشته شده، در تلاشیم تا با تجمیع همه منابع و ظرفیت‌های موجود، زمینه اتمام این طرح‌ها را فراهم کنیم.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، احمد اصغری مهرآبادی در جلسه شورای مسکن استان گیلان به تأکیدات رئیس‌ جمهور مبنی بر اتمام پروژه‌های مسکن مهر تا پایان سال 98 اشاره و اظهار کرد: بر اساس تعهداتی که بر عهده وزارت‌ راه و شهرسازی گذاشته شده، در تلاشیم تا با تجمیع همه منابع و ظرفیت‌های موجود، زمینه اتمام این طرح‌ها را فراهم کنیم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر به برنامه‌ریزی جدی با کمک وزارت راه و شهرسازی، استانداری‌ها، دستگاه‌های ذیربط و بسیج همگانی برای اتمام و تکمیل پروژه‌های مسکن مهر کشور اشاره و تصریح کرد: انتظار می‌رود شوراهای مسکن مهر در تمام استان‌ها به فوریت تشکیل شود تا فرآیند بررسی و احصاء موانع موجود در مسیر اجرای پروژه‌های مسکن مهر محقق شود.

وی انجام سفرهای استانی برای پیگیری روند ساخت پروژه‌های مسکن مهر کشور را برای رفع موانع موجود بسیار راه راهگشا خواند و افزود: بر اساس دستور وزارت راه و شهرسازی در جریان انجام این سفرها ضمن برطرف کردن معضلات، زمان‌بندی لازم برای اتمام طرح‌ها تعیین می‌‌شود.

وی با اشاره به تفویض اختیارات ویژه به شوراهای مسکن مهر برای رفع چالش پروژه‌های مسکن مهر تصریح کرد: برای اتمام پروژه‌ها، وزارت راه و شهرسازی مساعدت‌ لازم را بعمل می‌آورد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با ابراز امیدواری از تصویب اعتباراتی که برای این وزارتخانه در لایحه بودجه 98 پیش‌بینی شده افزود: از شورای مسکن استان گیلان انتظار داریم تمامی مشکلات و اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر به صورت دقیق برآورد نموده و نتیجه آن را به این دستگاه انتقال دهند.

اصغری مهرآبادی با تأکید بر اینکه برای انجام خدمات زیربنایی،‌ روبنایی و زیرساختی پروژه‌های مسکن مهر برخی از استانداران اعتبارات خوبی را از محل اعتبارات استانی تخصیص داده‌اند عنوان کرد: امیدواریم با ادامه جلسات شورای مسکن در کشور و با اهتمام دستگاه‌های موجود پروژه‌های مسکن مهر به موقع به بهره‌برداری برسند. 

نظر شما:

security code