حضور پلیس جنایی بر سر جسدی که گفته می شود مربوط به سها رضانژاد است

کلانشهر: پلیس جنایی در صحنه پیدا شدن سها رضا نژاد حضور پیدا کرد. با دستور مقام قضایی تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی و کارآگاهان جنایی پای در پرونده مرگ سها رضا نژاد گذاشتند تا رازگشایی شوند.

به گزارش رکنا، جنازه سها رضانژاد در کردکوی توسط ماموران حلال احمر پیدا شد و این درحالی است که صورت این جنازه قابل شناسایی نیست و خانواده اش باید با دیدن جنازه تایید کنند متعلق به سها رضا نژاد است.

عروس خانواده سها رضا نژاد در حالیکه پشت تلفن گریه می کرد به رکنا گفت: متاسفانه گفته شده است لباس های جنازه کشف شده در جهان نمای کردکوی به لباس های سها شباهت دارد شوهرو در محل حادثه است امیدواریم سها هنوز زنده باشد و جسد متعلق به او نباشد.

بنابه این گزارش؛ پلیس جنایی در صحنه است تا اگر حادثه ای جنایی رخ داده باشد آن را بررسی کنند جسد به پزشکی قانونی انتقال خواهد یافت تا با کالبد شکافی علت اصلی مرگ سها رضانژاد مشخص شود این دختر با تور به کردکوی رفته بود و وقتی برای مسواک زدن چادر را ترک کرده بود ناپدید شده تا اینکه دیروز کوهنوردان در عمق دره جسد ناشناس دختری را پیدا کردند که صورتش قابل شناسایی نیست اما لباس هایش با مشخصات لباس های سها رضا نژاد مطابقت دارد.

برچسب‎ها : سها رضانژاد

نظر شما:

security code