استاندار گیلان:

آموزش مهارت های اجتماعی و شغلی اولویت امروز آموزش و پرورش است


۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۱ | کد خبر: ۸۵۸ چاپ
آموزش مهارت های اجتماعی و شغلی اولویت امروز آموزش و پرورش است

استاندار گیلان با اشاره به نقش دانش آموزان در پیروزی انقلاب و فردای جامعه، تأکید کرد: آموزش مهارت‌های اجتماعی و شغلی اولویت امروز آموزش و پرورش است که باید جدی به آن پرداخته شود.
به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از مهر، مصطفی سالاری صبح شنبه در حاشیه مراسم نواخته شدن «زنگ انقلاب» در مدرسه آذر بهنیا رشت در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، اظهارکرد: قطعا دانش آموزان نقش آفرینان جدی در پیروزی انقلاب اسلامی بوده‌اند.

وی با بیان اینکه امروز نیز دانش آموزان در بهبود امور جامعه و استمرار مسیر انقلاب و تحقق آرمان‌ها آن نقش مهمی ایفا می کنند، افزود: مدارس و دانش آموز در اداره امروز و فردا جامعه باید مورد توجه همه دست اندرکاران قرار گیرد.  

استاندار گیلان باتأکید بر تربیت دانش‌آموزان برای قبول مسئولیت‌های بزرگ در فردای کشور، گفت: یکی از نکات مهمی که باید مورد توجه همه ما مسئولان نظام قرار گیرد چگونگی آموزش این آینده‌سازان است.

وی با بیان اینکه در سال‌های بعداز پیروزی انقلاب اسلامی اقدامات خوب و اساسی درحوزه آموزش و پرورش انجام شده است البته برنامه‌های باقیمانده نیز در این حوزه زیاد است، ادامه داد: آموزش و مهارت اجتماعی و حرفه‌ای و شغلی از مهم‌ترین اولویت‌ها در حوزه آموزش و پرورش است که باید جدی به آن پرداخته شود.

سالاری یادآورشد: تمرکز و برنامه‌ریزی بهتر و جدی‌تر در این حوزه سبب تربیت فرزندانی توانمندتر و مهارت آموخته تر برای فردا حامعه خواهیم شد.

استاندار گیلان در جمع راهپیمایان روز قدس رشت:
 پیروزی نزدیک است و بزودی نماز در قدس اقامه خواهد شد

نظر شما:

security code