فرماندار آستارا:

حضور اسپانسر در ورزش آستارا کم رنگ است


۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۸ | کد خبر: ۸۶۰ چاپ
حضور اسپانسر در ورزش آستارا کم رنگ است

فرماندار بندر مرزی آستارا گفت: حضور اسپانسرهای بخش خصوصی در ورزش شهرستان کم رنگ است.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، حسن رستم زاد، در جلسه شورای ورزش شهرستان مرزی بندر آستارا که با هدف برنامه­ ریزی جهت برگزاری همایش بزرگ پیاده روی چله فجر در سالن شماره 2  فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: در دین مبین اسلام، پرداختن به سه ورزش شنا، تیراندازی و سوارکاری تاکید شده است.

وی با بیان اینکه در فعالیت ­های ورزشی باید از انرژی قشر جوان و توان بانوان بیشتر بهره مند شویم، ادامه داد: سازمان­ های مردم نهاد، ظرفیت هایی هستند که نباید از آن غافل شد.

وی با تاکید بر اینکه با الهام از فرامین مقام معظم رهبری، دولت تدبیر و امید هم جوان گرایی را در دستور کار قرار داده است، افزود: از شعار بپرهیزیم و در عمل با برنامه ریزی از همه ظرفیت ها بهره مند شویم.

رستم زاده، تدوین برنامه در حوزه ورزش روستایی را از الزامات برشمرد و خاطرنشان کرد: حضور اسپانسرهای بخش خصوصی، شرکت های مهم و کارخانه ها در ورزش شهرستان کم رنگ است و باید آنها را پای کار بیاوریم.

وی خواستار برگزاری نشست های تخصصی با شرکت های تاثیرگذار شد و توضیح داد: با توجه به وضعیت تحریم ها و دولت، باید از توان سایر بخش ها بهره مند شویم.

فرماندار آستارا با بیان اینکه تبلیغات محیطی در عرصه های ورزشی بسیار کم است، گفت: مدیران باید مطالبه گر باشند و قدم ها باید در راستای توسعه شهرستان برداشته شود.

رستم زاده، با اشاره به اینکه مباحث فرهنگی و اجتماعی از وظایف شهرداری ها است، اضافه کرد: این دو حوزه به پویایی جامعه و سرزنده بودن مردم کمک می کند.

وی در پایان تصریح کرد: هر کار اقتصادی که در شهرستان انجام می شود، باید در زندگی مردم نقش ایفا کند و باید شرایط سرمایه گذاری در ورزش به بخش خصوصی تبیین شود. 

 

نظر شما:

security code