یاسمن فرمانی به شارلروا پیوست

اولین زن و شوهر ایرانی در فوتبال اروپا


۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۳:۵۷ | کد خبر: ۸۶۶۱ چاپ
اولین زن و شوهر ایرانی در فوتبال اروپا

با پیوستن یاسمن فرمانی به شارلروا زوج سرشناس فوتبال ایران حالا در یک اتفاق جالب تبدیل به اولین خانواده-لژیونر تاریخ فوتبال ایران شده اند.

کلانشهر: امروز باشگاه شارلروا بعد از مدت ها تلاش توانست با یاسمن فرمانی بازیکن سابق تیم فوتبال زنان ملوان قرارداد امضا کند تا او و همسرش اولین زوج ایرانی باشند که در یک باشگاه خارجی توپ می زنند. علی قلی زاده ستاره ایرانی تیم شارلروا و بازیکن تیم ملی همسر خانم فرمانی است و امروز در مراسمی ویژه در باشگاه شارلروا او نیز شاهد عقد قرارداد همسرش با این باشگاه بود.

اما این قرارداد همانطور که گفته شد از آن جهت حائز اهمیت است که یک اتفاق ویژه و تاریخی در فوتبال ایران به حساب می آید چرا که تا پیش از آن هیچ زوج فوتبالیست ایرانی در یک تیم باشگاهی و به طور همزمان توپ نمی زدند.  حالا علی قلی زاده با وجود پیشنهاداتی هم که داشت دستکم یک فصل دیگر در این تیم می ماند تا او و یاسمن فرمانی همزمان بتوانند به عنوان نماینده های ایران در فوتبال بلژیک برای شالروا به میدان بروند.

یاسمن فرمانی یکی از بازیکنان مطرح فوتبال زنان ایران در سال های گذشته بوده است. او که در تیم ملوان توپ می زد بعد از ازدواج با علی قلی زاده و حضور این بازیکن در بلژیک به همراه همسرش به این کشور رفت.ورزش سه

نظر شما:

security code