مدیر پایانه مرزی آستارا خبر داد:

تردد ۱.۱ میلیون مسافر داخلی و خارجی از مرز آستارا


۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۸ | کد خبر: ۸۷۰ چاپ
تردد ۱.۱ میلیون مسافر داخلی و خارجی از مرز آستارا

مدیر پایانه مرزی آستارا از تردد بیش از یک میلیون و ۱۶۴ هزار مسافر داخلی و خارجی از مرز زمینی آستارا طی ۱۰ ماهه نخست سال امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از مهر، جلال دیانسایی با اشاره به افزایش تردد مسافر در مرز زمینی آستارا به ویژه تردد اتباع خارجی اهل کشور جمهوری آذربایجان، اظهارکرد: شهرستان مرزی بندر آستارا به علت واقع شدن در نوار مرزی ایران و جمهوری آذربایجان از مهمترین و پرترددترین گذرگاه‌های مرزی کشور محسوب می شود.

وی با بیان اینکه بیشترین تردد از مرز زمینی آستارا به اتباع جمهوری آذربایجان اختصاص دارد و در طول ماه‌های گذشته این ترددها افزایش داشته است، گفت: با توجه به تردد مسافرانی از کشورهای روسیه، گرجستان، ترکیه، عراق، اوکراین، بلاروس و... در کنار اتباع آذری، سعی شده که میزبان خوبی برای اتباع خارجی ورودی به کشورمان و همچنین ایرانیان مسافر در محل پایانه مرزی آستارا باشیم.

دیانسایی با اشاره به آمار تردد مسافران داخلی و خارجی در این مرز، ادامه داد: طی ۱۰ ماهه نخست امسال بیش از یک میلیون و ۱۶۴ هزار مسافر داخلی و خارجی از این مرز تردد کرده‌اند.

وی گفت: تمامی امور مربوط به تردد مسافران داخلی و خارجی در پایانه مرزی آستارا ساماندهی شده و بر اساس استانداردها انجام می‌شود.