گل محمدی: نیروهایی نمی گذارند پرسپولیس موفق باشد/ مسئولان از خواب زمستانی بیدار شوند

سرمربی پرسپولیس می‌گوید عملکرد داوری روی جریان بازی تیمش مقابل استقلال تاثیرگذار بوده است.

کلانشهر: یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پس از شکست تیمش مقابل استقلال در نیمه نهایی جام حذفی  گفت: یک سری اتفاقاتی که قبل از بازی افتاد و فشار زیادی روی قضاوت ایجاد کرد. ما ذهنیت مثبتی روی داوری نداشتیم و دیدیم که داور در جریان بازی مطمئن نبود. ما احساس کردیم تیم حریف معصومیت دارد و هیچ وقت کارت نمی‌گیرد. این  اتفاقات در شان و شخصیت فوتبال ایران نیست. شاید هم در شان فوتبال ما باشد اما حق فوتبالی‌ها و مردم اینطور ضایع می‌شود.

او ادامه داد: ما در نیمه اول خیلی خوب بازی نکردیم و در زمان‌هایی که خوب نبودیم به خاطر عملکرد داور بود. ما در نیمه دوم جریان بازی را به نفع خود تمام کردیم و توانستیم به گل برسیم و می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم اما با گل دقایق پایانی استقلال، کار برای ما سخت شد. ما در ضربات پنالتی خوب نبودیم اما این ضربات شرایط خاص خودش را دارد. به کسانی که دوست داشتند این تیم برنده شود تبریک می‌گویم. یکی از همین کسانی که الان هم اینجا حضور دارد،  شب بازی این همه حاشیه برای تیم به وجود آورد. برای کسانی که خواستند داوری به این نحو باشد تبریک می‌گویم.

گل محمدی درباره تعویض‌های تیمش گفت: تعویض‌های ما در این بازی جواب داد اما محمد نادری پس از 9 دقیقه بازی کردن مصدوم شد و مقداری جریان بازی بهم ریخت و شکل بازی خود را از دست دادیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه قرار بود  چه کسانی ضربات پنالتی را بزنند، گفت: قرار بود پنالتی را اول ترابی بزند اما نوراللهی خواست اول بزند.  این بازیکن  در تمرین ها خوب پنالتی میزد اما به علت عدم تمرکز نتوانست پنالتی خود را گل کند.

او درباره ترکیب تیمش گفت: روی ترکیب نمی‌تواند کسی صحبت کند و ترکیب تیم با توجه شرایط بازیکنان چیده می‌شود. الان بهتر است خود را برای لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم و از خواب زمستانی بیدار شویم و در نقل و انتقاالات بتوانیم خوب عمل کنیم. ما بازیکنانی مثل بیرانوند را از دست دادیم. من برای فصل بعد اسامی خود را به باشگاه دادم و امیدوارم مسئولان هر چه سریع وارد عمل شوند چون احساس می‌کنم نیرویی هست که نمی‌گذارند پرسپولیس رو به جلو حرکت کند. انگار نمی‌خواهند این تیم موفق باشد. شاید فشارهایی باشد که بخواهد این تیم از پا دربیاید.

گل محمدی درباره عملکرد دروازه بان تیمش گفت: من نمی‌دانم چه اتفاقاتی افتاده است. ما روی رادو زیاد حساب کرده بودیم و معلوم نیست در آینده چه پیش می‌آید. برای اینکه بدانیم او دروازه بان اول تیم ما خواهد بود یا خیر باید دید تصمیم گیری‌های لازم به چه صورت خواهد بود.

او درباره شایعه ای روز قبل داربی در مورد پذیرفتن پیشنهاد سرمربی‌گری سپاهان ایجاده شده بود خاطرنشان کرد: در این رابطه باید از خبرنگاری که این خبر را  منتشر کرده است، سوال کنید.


ایسنا

نظر شما:

security code