گل محمدی:

بعد از جام باشگاه های آسیا از پرسپولیس می روم


۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۹:۴۱ | کد خبر: ۸۹۴۲ چاپ
بعد از جام باشگاه های آسیا از پرسپولیس می روم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فردا نامه قطع همکاری خود را به باشگاه پرسپولیس داده و بعد از لیگ قهرمانان آسیا از جمع قرمزپوشان جدا خواهم شد؛ با این شرایط نمی‌توانم به همکاری با این تیم ادامه دهم.

کلانشهر: «یحیی‌ گل‌محمدی» در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از هفته گذشته تمرینات خود را شروع کردیم تا برای لیگ قهرمانان آسیا به آمادگی کامل دست پیدا کنیم. درگیر نقل و انتقالات بودیم و ماموریت داشتیم تا بازیکنانی را که مد نظرمان هستند، حفظ کنیم و بتوانیم بازیکنان جدید خوبی را که می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند، جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما جای نفراتی که جدا شدند، بازیکن گرفتیم و لیست ‌خروجی زیادی نداشتیم.

گل‌محمدی تصریح کرد: در چند روز گذشته انرژی زیادی از ما گرفته شد و نتوانستیم از تمام نفرات خود استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: نمی‌خواهم ذهن هواداران را ناراحت کنم اما مشکلاتی وجود دارد که قابل گفتن نیست. هنوز نتوانستیم با بازیکنان کامل خود تمرین کنیم. دو ماه پیش به باشگاه پرسپولیس اعلام کردم از همین امروز به فکر تمدید قرارداد بازیکنان باشند تا به مشکل نخوریم اما این اتفاق رخ نداد.

سرمربی پرسپولیس اعلام کرد: چند روز دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم و رقیبانی داریم که با جذب چند بازیکن گرانقیمت که به اندازه بودجه چند سال باشگاه پرسپولیس هستند، آماده این رقابت‌ها می‌شوند.

وی گفت: فردا نامه قطع همکاری خود را به باشگاه پرسپولیس خواهم داد و بعد از لیگ قهرمانان آسیا از جمع قرمزپوشان جدا خواهم شد. بازیکن جدید پرسپولیس از جیب خود رضایت نامه‌اش را داده است و آنها نگران هستند. قرار بود به آنها پرداختی صورت گیرد اما این اتفاق رخ نداد. اگر نمی‌خواهند تیم‌داری کنند اعلام کنند.

گل‌محمدی افزود: در پرسپولیس افرادی تصمیم‌گیرنده هستند که باید پاسخگو باشند. متاسفانه با این وضعیت اوضاع ما خراب‌تر از گذشته خواهد بود. کسی که مدیریت باشگاه پرسپولیس را قبول می‌کند باید تعهدات گذشته را حل کند. اگر من مدیرعامل می‌شوم از همه مشکلات باخبر هستم و باید در جهت رفع مشکلات تلاش کنم. در این مدت فقط دروغ شنیدیم و تیم خیلی اذیت می‌شود.

وی تصریح کرد: من فهرست خروج ندارم و اگر لیستی‌ باشد به طور رسمی از سوی من به باشگاه اعلام و اطلاع رسانی می‌شود.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: مهدی ترابی و علی علیپور از پرسپولیس جدا شدند و برای پرسپولیس زحمت کشیدند و از آنها تشکر می‌کنم. نمی‌دانم در قرارداد ترابی چه بندهایی بود که فسخ کرد اما من دو ماه پیش اعلام کردم بازیکنانی که در قراردادهایشان بند دارند تکلیفشان‌ مشخص شود.

وی گفت: من با دروغ مشکل دارم و دوست ندارم دروغ بشنوم و ادامه دادن همکاری من با پرسپولیس میسر نیست. با توجه به مشکلاتی که وجود داشت کشوری حاضر نبود بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کند و از کشور قطر ممنون هستیم که این مهم را بر عهده گرفت.


ایرنا

نظر شما:

security code