کنفرانس پیش از بازی

انگیزه زیاد سپیدرود برای آغاز نیم فصل دوم


۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۰ | کد خبر: ۹۰۱ چاپ
انگیزه زیاد سپیدرود برای آغاز نیم فصل دوم

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت : بازیکنان با تمام قدرت و انگیزه بسیار بازی های نیم فصل دوم را آغاز خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در نشست مطبوعاتی پیش از بازی مقابل سایپای تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور ، جام خلیج فارس ، با اشاره به شرایط امتیازی تیم سپیدرود و رده آن در جدول ، افزود : سه امتیاز این بازی برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از ابتدای نیم فصل همت و تلاش خود را برای صعود به رده های بالاتر می گذاریم.
علیرضا امامی فر گفت : : کسب سه امتیاز از هر بازی برای ما مهم است و به تک تک این امتیازها برای بهبود بخشیدن جایگاه تیم در جدول رده بندی نیاز داریم.
وی افزود : بازیکنان تیم برای بازی از آمادگی کامل برخوردارند و با توجه به نیاز و ارنج کادر فنی ، بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند نیز به کار گرفته خواهند شد.
علی دایی ، سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران هم به دلیل حرکت دیرهنگام تیم از تهران به مقصد رشت ، به کنفرانس مطبوعاتی نرسید.
در هفته شانزدهم و در آغاز نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، جام خلیج فارس تیم سپیدرود از ساعت 15:30 دقیقه امروز در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف سایپای تهران می رود..
قضاوت این دیدار برعهده علیرضا فغانی با کمک های تورج عیوض محمدی وعلی دودانگه است.

نظر شما:

security code