معاون درمان ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران به جوانان هشدار داد که در موج سوم این بیماری خطرناک که به تازگی آغاز شده است، از این بیماری مصون نخواهند بود و بیشتر از موج دوم درگیر آن خواهد شد.

هشدار! جوانان بیشتری در موج سوم دچار کرونا می شوند

کلانشهر: دکتر نادر توکلی به جوانان توصیه کرد برای پیشگیری از ابتلا به کرونا، حتما  پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی، شستن مرتب دست و حضور نیافتن در تجمعات را به شدت رعایت کنند تا شاهد افزایش بیماری در این افراد نباشیم.

وی ادامه داد: اگر توصیه های بهداشتی به دقت رعایت نشود، حتما با شیوع بیشتر بیماری کرونا در جامعه موجه می شویم که موضوع نگران کننده ای است.

معاون درمان ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در تهران خاطرنشان کرد:  اگر روند افزایش مبتلایان به بیماری کرونا در روزهای آینده ادامه یابد، با وجود هماهنگی‌های انجام شده در روند پذیرش بیماران مشکلات جدی ایجاد می‌شود.

توکلی افزود: مشکل حادی تاکنون برای پذیرش بیماران کرونایی در تهران نداشته‌ایم اما روند افزایشی ابتلا به این بیماری می‌تواند مشکلات جدی برای پذیرش و ارایه خدمات به بیماران به همراه داشته باشد.

وی به مردم توصیه کرد که با رعایت پروتکل های بهداشتی زمینه پیشگیری و مهار بیماری کرونا را فراهم کنند تا ضمن ارایه خدمات مناسب به مبتلایان به این بیماری، سایر بیماران هم خدمات درمانی لازم را دریافت کنند.


ایرنا