فتح اللهی، فرماندار رشت خبر داد:

مسیر سواحل و تفرجگاه های رشت مسدود می شود


۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۵ | کد خبر: ۹۴۴۴ چاپ

فرماندار رشت با هشدار در خصوص بحرانی شدن وضعیت شهرستان رشت در صورت ازدحام حضور گردشگران، گفت: در همین راستا کلیه مسیرهای ورودی سواحل و تفرجگاه های شهرستان رشت در تعطیلات پیش رو مسدود می شود.

مسیر سواحل و تفرجگاه های رشت مسدود می شود

کلانشهر: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان رشت با بیان اینکه این شهرستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد، از سایر هموطنان خواست: با توجه به در پیش بودن موج سوم کرونا و عدم وجود تخت خالی بیمارستانی، به شهرستان رشت سفر نکنند.

وی با اشاره به اینکه هر گونه تجمع و ازدحام جمعیت ناشی از ورود گردشگران و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، می تواند وضعیت شهرستان رشت رابه طور مجدد بحرانی نماید، گفت: در همین راستا در ایام اربعین حسینی و تعطیلات پیش رو، کلیه  مسیر ورودی سواحل و تفرجگاه های شهرستان مسدود می شود.

  فرماندار رشت با تاکید بر لزوم حفظ شعائر دینی و حرمت ایام اربعین حسینی، خاطرنشان کرد: با افراد هنجارشکنی که با نادیده انگاشتن ارزش های جامعه، اقدام به حرمت شکنی و هنجار شکنی در سطح  تفرجگاه ها کنند، برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

گفتنی است شهرستان رشت دارای 23 کیلومتر نوار ساحلی در بخش های خمام، خشکبیجار و لشت نشاء است که 11 روستای ساحلی را در برمی گیرد.