بازار سهام امروز سه شنبه ۱۵ مهرماه را با رشد آغاز کرد و در ساعت اولیه تا ۱۸ هزار واحد مثبت پیشروی کرد و کانال ۱.۵ میلیون واحد را پس گرفت. هم‌اکنون شاخص کل با رشد ۱۷ هزار و ۸۵۳ واحد و در محدوده یک میلیون و ۵۰۸ هزار واحد قرار دارد.

شاخص بورس صعودی شد/ ورود شاخص کل به کانال ۱/۵ میلیون واحد

کلانشهر: در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۱:۱۹ شاخص کل با ۱۷ هزار و ۸۵۳ واحد رشد رقم یک میلیون و ۵۰۸ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۴۳۰۵ واحد افزایش به رقم ۴۰۱ هزار و ۷۱ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۸۲۸ هزار و ۶۷۸ معامله به ارزش ۵۴ میلیارد و ۲۱۳ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، بانک ملت، بورس اوراق بهادار تهران، ایران خودرو، سرمایه گذاری غدیر، مخابرات ایران و بانک تجارت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز امروز بسته است. شرکت فرابورس ایران اعلام کرد: به اطلاع کلیه کارگزاران محترم عضو فرابوس ایران و معامله گران محترم می رساند، با توجه به بروز نقص فنی در سامانه معاملات، زمان سفارش گیری و انجام معاملات در بازارهای فرابورس ایران متعاقبا اعلام خواهد شد.  


همشهری‌آنلاین

با افزایش ۱۰ هزار واحدی شاخص کل؛
بازگشت دوباره بورس به مدار صعودی
بیش از ۱۵۰ میلیون سهم؛
جزئیات عرضه اولیه فردا

نظر شما:

security code