بازار سهام امروز سه شنبه ۱۵ مهرماه را با رشد آغاز کرد و در ساعت اولیه تا ۱۸ هزار واحد مثبت پیشروی کرد و کانال ۱.۵ میلیون واحد را پس گرفت. هم‌اکنون شاخص کل با رشد ۱۷ هزار و ۸۵۳ واحد و در محدوده یک میلیون و ۵۰۸ هزار واحد قرار دارد.

شاخص بورس صعودی شد/ ورود شاخص کل به کانال ۱/۵ میلیون واحد

کلانشهر: در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۱:۱۹ شاخص کل با ۱۷ هزار و ۸۵۳ واحد رشد رقم یک میلیون و ۵۰۸ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۴۳۰۵ واحد افزایش به رقم ۴۰۱ هزار و ۷۱ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۸۲۸ هزار و ۶۷۸ معامله به ارزش ۵۴ میلیارد و ۲۱۳ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، بانک ملت، بورس اوراق بهادار تهران، ایران خودرو، سرمایه گذاری غدیر، مخابرات ایران و بانک تجارت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز امروز بسته است. شرکت فرابورس ایران اعلام کرد: به اطلاع کلیه کارگزاران محترم عضو فرابوس ایران و معامله گران محترم می رساند، با توجه به بروز نقص فنی در سامانه معاملات، زمان سفارش گیری و انجام معاملات در بازارهای فرابورس ایران متعاقبا اعلام خواهد شد.  


همشهری‌آنلاین