بهراد ذاکری در جلسه امروز شورای شهر رشت:
پلاک های غیربومی را جریمه کنید
۱۶ مهر ۹۹ - ۲۲:۱۵ چاپ
پلاک های غیربومی را جریمه کنید

کلانشهر _ گروه سیاسی: احمد رمضانپور، رییس شورای شهر رشت در جلسه‌ی امروز این شورا روز کودک را به کودکان تبریک گفت و افزود: از خانواده ها می‌خواهم از آموزش به کودکان غفلت نورزند و این کودکان هستند که فردا کشور و استان ما را اداره خواهند کرد.
در ادامه جلسه بهراد ذاکری عضو شورای شهر رشت به وضعیت قرمز کرونا و تعطیلی تهران اشاره کرد و گفت: از ورود مسافرین به استان نگرانم و باید تصمیم قاطعی در این خصوص گرفته شود. برخی مسافرین ناقل خاموش هستند و با ورودشان به استان فاجعه به بار خواهد آمد.
ذاکری تصریح کرد: کمترین کاری که در این باره می‌توان انجام داد  این است که پلاک های غیربومی جریمه شوند.
وی خاطرنشان کرد: عدم تصمیم گیری های درست در شروع کرونا باعث مرگ بسیاری از گیلانیان شد و اگر بازهم تصمیات درست گرفته نشود، بازهم افرادی از هم‌استانی و هموطنانمان را از دست خواهیم داد.
عضو شورای شهر ادامه داد: باید تصمیات درستی برای مدارس رشت گرفته شود، برخی مدارس استان باز هستند و دانش آموزان پروتکل های بهداشتی را هم رعایت نمی‌کنند.
وی در خصوص کمک به سپیدرود و داماش گفت: ما می‌دانیم که این تیم‌ها از دلخوشی‌های مردم گیلان محسوب می‌شوند و وظیفه همه‌ی ما این است که حمایت کنیم، فقط عکس و مصاحبه به درد بهبود وضعیت سپیدرود نمی‌خورد.
ذاکری گفت: هیات فوتبال باید پاسخگو باشد ما باید بدانیم پول‌هایی که شهرداری به این تیم ها داده، کجا خرج می‌شود. ما با سپیدرود بزرگ شده‌ایم و اکنون دلمان برای وضعیت این تیم می‌سوزد.

وقتی که بعد از تازه ترین خبر از شورای شهر رشت، حالمان شبیه آن پسرک ساده دل می شود؛
ایرج نوذری، مشاور، رشت، شیب، بام؟

نظر شما:

security code