بهراد ذاکری در جلسه امروز شورای شهر رشت:

پلاک های غیربومی را جریمه کنید


۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۱۵ | کد خبر: ۹۴۷۲ چاپ
پلاک های غیربومی را جریمه کنید

کلانشهر _ گروه سیاسی: احمد رمضانپور، رییس شورای شهر رشت در جلسه‌ی امروز این شورا روز کودک را به کودکان تبریک گفت و افزود: از خانواده ها می‌خواهم از آموزش به کودکان غفلت نورزند و این کودکان هستند که فردا کشور و استان ما را اداره خواهند کرد.
در ادامه جلسه بهراد ذاکری عضو شورای شهر رشت به وضعیت قرمز کرونا و تعطیلی تهران اشاره کرد و گفت: از ورود مسافرین به استان نگرانم و باید تصمیم قاطعی در این خصوص گرفته شود. برخی مسافرین ناقل خاموش هستند و با ورودشان به استان فاجعه به بار خواهد آمد.
ذاکری تصریح کرد: کمترین کاری که در این باره می‌توان انجام داد  این است که پلاک های غیربومی جریمه شوند.
وی خاطرنشان کرد: عدم تصمیم گیری های درست در شروع کرونا باعث مرگ بسیاری از گیلانیان شد و اگر بازهم تصمیات درست گرفته نشود، بازهم افرادی از هم‌استانی و هموطنانمان را از دست خواهیم داد.
عضو شورای شهر ادامه داد: باید تصمیات درستی برای مدارس رشت گرفته شود، برخی مدارس استان باز هستند و دانش آموزان پروتکل های بهداشتی را هم رعایت نمی‌کنند.
وی در خصوص کمک به سپیدرود و داماش گفت: ما می‌دانیم که این تیم‌ها از دلخوشی‌های مردم گیلان محسوب می‌شوند و وظیفه همه‌ی ما این است که حمایت کنیم، فقط عکس و مصاحبه به درد بهبود وضعیت سپیدرود نمی‌خورد.
ذاکری گفت: هیات فوتبال باید پاسخگو باشد ما باید بدانیم پول‌هایی که شهرداری به این تیم ها داده، کجا خرج می‌شود. ما با سپیدرود بزرگ شده‌ایم و اکنون دلمان برای وضعیت این تیم می‌سوزد.