عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش مجلس:

داماش گیلان و سپیدرود مثل تیم های تهرانی از حمایت های وزارتی و مجلسی برخوردار نیستند


۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۹ | کد خبر: ۹۵۳۳ چاپ

یک عضو هیئت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این فراکسیون به مشکلات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ورود خواهد کرد، ابراز امیدواری کرد که واگذاری این دو باشگاه هرچه سریعتر عملیاتی شود.

داماش گیلان و سپیدرود مثل تیم های تهرانی از حمایت های وزارتی و مجلسی برخوردار نیستند

کلانشهر: به گزارش ایسنا اسماعیل زهی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه مالکیت اصلی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با مردم است، اظهار کرد: درست است که از نظر اعتبار، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، دولتی هستند ولی از نظر مارکت، متعلق به مردم هستند و ما امیدواریم این دو تیم به مردم برگردد.

این صحبت‌ها در حالی بیان می‌شود که دیگر تیم‌هایی چون سپیدرود رشت و داماش گیلان نیز هستند که از مشکلات عدیده و گسترده‌ای رنج می‌برند مشکلاتی از قبیل عدم وجود مالکی مشخص تا نداشتن بودجه لازم برای پرداخت دستمزد مربی و بازیکنان اما همچون رقبای تهرانی خود از حمایت‌های وزارتی و مجلسی برخوردار نمی‌شوند

اسماعیل زهی، نماینده مجلس و عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه فراکسیون ورزش حتماً نسبت به مشکلات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ورود خواهد کرد، گفت: در مورد محرومیت مهاجم پرسپولیس ما دیدیم که در دو ساعت رایی صادر شد، همچنین دو باشگاه بدهی‌هایی دارند و بحث‌هایی هم در مورد تبعیض بین دو باشگاه وجود دارد. امیدواریم در جلساتی که با وزیر ورزش، هیئت مدیره و مدیر عامل دو باشگاه خواهیم گذاشت، بتوانیم به نتایج خوبی در این زمینه برسیم.

حال سوال اینجاست که آیا فراکسیون ورزش مجلس نسبت به سایر تیم‌های ورزشی نیز همانند تیم های تهرانی احساس مسئولیت می‌کند و به مسئله حل مشکلات آن‌ها نیز ورود می‌کند یا کماکان به روند تبعیض آمیز خود ادامه خواد داد