پایان کار بوکسورهای ایران در مجارستان با سه مدال

تیم ملی بوکس ایران در تورنمنت بین‌المللی ۲۰۱۹ مجارستان به یک مدال نقره و دو مدال برنز دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از ایسنا، تورنمنت بین‌المللی بوکس ۲۰۱۹ مجارستان از صبح روز چهارشنبه هفته گذشته آغاز شده و روز شنبه بیستم بهمن ماه ۱۳۹۷ به پایان رسید، بوکسورهای تیم ملی ایران نیز در این رقابت‌ها حضور داشتند و در پایان به یک مدال نقره و دو مدال برنز دست یافتند.

به این ترتیب در وزن ۶۴- کیلوگرم، مسلم مقصودی ابتدا نماینده مجارستان را شکست داد و در دومین مبارزه خود نیز با شکست حریف کرواسی به فینال این مسابقات راه یافت. مقصودی در فینال به مصاف حریف لهستانی رفت اما با شکست مقابل این بوکسور به مدال نقره رسید.

همچنین روز جمعه نیز شاهین موسوی نماینده وزن منهای ۷۵ کیلوگرم و امید احمدی‌صفا نماینده وزن منهای ۵۲ کیلوگرم تیم ملی بوکس ایران با شکست حریفان خود در مبارزه رده‌بندی به دو مدال برنز این دوره از رقابت‌ها دست یافته بودند.

رضا سلیمانی و ایمان رمضان‌پور به دلیل مصدومیت از ناحیه ابرو با تصمیم داوران در طول این رقابت‌ها اجازه به مبارزه کردن پیدا نکرده و از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند. اشکان رضایی، سجاد کاظم‌زاده و طوفان شریفی نیز مقابل حریفان خود شکست خورده و از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند.

ترکیب تیم ملی بوکس ایران برای حضور در این رقابت‌ها به قرار زیر بود:
وزن ۵۲- کیلوگرم، امید احمدی‌صفا
وزن ۵۶- کیلوگرم، رضا سلیمانی‌فر
وزن ۶۰- کیلوگرم، اشکان رضایی
وزن ۶۴- کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده
وزن ۶۹- کیلوگرم، مسلم مقصودی
وزن ۷۵- کیلوگرم، شاهین موسوی
وزن ۸۱- کیلوگرم، مبین کهرازه
وزن ۹۱- کیلوگرم، طوفان شریفی
وزن ۹۱+ کیلوگرم، ایمان رمضان‌پور

نکنه قابل توجه این رقابت‌ها ناپدید شدن مبین کهرازه بوکسور تیم ملی ایران در فرودگاه وین بود. تیم ملی ایران برای ورود به مجارستان ابتدا باید به کشور اتریش اعزام می‌شد که به همین دلیل ابتدا وارد فرودگاه شهر وین شد اما در این میان بوکسور وزن ۸۱ کیلوگرم تیم ملی از کاروان تیم ملی جدا و ناپدید شد که گفته می‌شود برای پناهنده شدن در اروپا بوده است.

در این رقابت‌ها اکبر احدی به عنوان سرمربی، علی مظاهری و افشین نادری نیز به عنوان مربیان هدایت تیم ملی را بر عهده داشتند.

نظر شما:

security code