با امضای تفاهم نامه؛

باشگاه داماش بعنوان حامی و سفیر کودکان کار گیلان انتخاب شد


۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۵ | کد خبر: ۹۷۸ چاپ
باشگاه داماش بعنوان حامی و سفیر کودکان کار گیلان انتخاب شد

تفاهم نامه همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی داماش گیلان و موسسه خیریه حامی شایسته گیلان ما با هدف حمایت از کودکان کار استان گیلان امضا شد.
به گزارش پایگاه خبری کلانشهر، کیارش اخوان مدیر فرهنگی باشگاه داماش گیلان در این مراسم اظهار داشت : در امتداد برنامه های خود در کمیته فرهنگی داماش تصمیم گرفتیم در گام نخست در جهت شناخت و رشد استعداد های ورزشی کودکان کار و اقدامات حمایتی گوناگون از این قشر با «موسسه خیریه حامی شایسته گیلان ما» وارد همکاری شویم که خوشبختانه تصمیات موثری در این زمینه اتخاذ شده است.
مدیرفرهنگی باشگاه داماش، شناسایی و آموزش استعداد های فوتبال و برگزاری دوره های آموزشی، همایش ، سمینار های فرهنگی را از محورهای اصلی این تفاهم نامه عنوان کرد و افزود: «شناسایی و جذب استعداد های فوتبالی از میان کودکان کار، آموزش کودکان با استعداد با استفاده از ظرفیت باشگاه، تهیه لوازم و البسه برای تیم کودکان کار، آگاه سازی آحاد جامعه در راستای حمایت از کودکان کار» از دیگر برنامه های اصلی باشگاه در این زمینه است.
در مراسم رونمایی از این تفاهم نامه که به همت کمیته فرهنگی باشگاه داماش انجام گرفت، مهندس الطافی مدیرعامل، کیارش اخوان مدیر فرهنگی باشگاه، حسین احمد دوست مدیر عامل موسسه خیریه حامی شایسته گیلان و اعضای کمیته فرهنگی باشگاه، حضور داشتند که داماش بعنوان حامی و سفیر کودکان کار گیلان انتخاب گردید.

کیارش اخوان +تفاهم نامه +باشگاه فرهنگی ورزشی داماش گیلان+داماش + کودکان کار+ سفیر کودکان کار