فرمانده انتظامی رشت اعلام کرد:

اختلاف بر سر پاکت پول در مجلس عروسی منجر به قتل شد


۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۵۳ | کد خبر: ۹۸۰۶ چاپ

فرمانده انتظامی رشت با بیان اینکه اختلاف بر سر پاکت پول در مجلس عروسی منجر به قتل شد گفت: قاتل و عاملان نزاع دسته جمعی در بخش لشت‌نشاء دستگیر شدند.

اختلاف بر سر پاکت پول در مجلس عروسی منجر به قتل شد

کلانشهر: سرهنگ "علی رمضانی" در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی بخش لشت‌نشاء از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 از وقوع درگیری دسته جمعی با سلاح سرد در یکی از روستاهای این بخش مطلع شده و بلافاصله در محل درگیری حاضر شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با حضور ماموران انتظامی و ماموران پلیس امنیت عمومی در محل، 6 نفر از عاملان این درگیری دستگیر شدند افزود: 7 نفر از عاملان درگیری نیز قبل از حضور ماموران انتظامی به علت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شدند.

وی با اعلام اینکه با حضور پلیس در بیمارستان مشخص شد که یکی از عاملان 29 ساله این درگیری به علت شدت جراحات وارده فوت کرده است اظهارداشت: قاتل این جوان که وی هم 29 سال سن دارد و به علت جراحات وارده در بیمارستان بستری است نیز دستگیر شد.

سرهنگ رمضانی علت درگیری را اختلاف بر سر پاکت پول بین قاتل و مقتول برابر اعترافات متهم اعلام کرد و بیان داشت: همه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و حمایت‌های دستگاه قضائی از پلیس برای برخورد با مخلان نظم و امنیت، از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاری، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.


برنا