حمایت حدادعادل از ابراهیم رئیسی حمایت حدادعادل از ابراهیم رئیسی
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: نیروهای انقلاب حداکثر توش و توان خود را برای پشتیبانی از آیت الله رئیسی در عرصه انتخابات به کار گیرند تا ان‌شاء‌الله میدان گسترده‌تری برای تحقق ارزش‌های انقلاب به‌ویژه گسترش عدالت و مبارزه با فساد و رفع مشکلات مردم گشوده شود.

لو رفتن استراتژی اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰ لو رفتن استراتژی اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰
نایب رئیس شورای ائتلاف در واکنش به تعداد زیاد نامزدهای اصولگرا و موضع چمران در حمایت از رئیسی گفت: ما باید از یک نفر حمایت کنیم، اما رئیسی نباید تنها باشد و باید یک تیم باشد تا بتواند به رئیس جمهوری برود. هر که بوده و پیدا شده در انتخابات شرکت کرده است برای رئیسی در جبهه اصولگرا به اجماع رسیده ایم.

ثبت نام ۵۹۲ نفر در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام ۵۹۲ نفر در انتخابات ریاست جمهوری
رییس ستاد انتخابات کشور از ثبت‌نام ۵۹۲ نفر داوطلب در انتخابات باید جمهوری خبر داد.

کواکبیان بعد از ثبت نام در انتخابات: وظیفه شرعی خود دانستم در این عرصه حضور پیدا کنم کواکبیان بعد از ثبت نام در انتخابات: وظیفه شرعی خود دانستم در این عرصه حضور پیدا کنم
مصطفی کواکبیان، دبیر کل حزب مردم سالاری و داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: رشد نقدینگی به یارانه ۶۰ هزار میلیارد تومانی برمی‌گردد از این رو طرحی در نظر گرفتم که بر اساس آن کارت رفاه ملی به مردم اختصاص دهیم.

بغض جهانگیری ترکید بغض جهانگیری ترکید
اسحاق جهانگیری که پس از ثبت نام به جمع خبرنگاران آمده، در حال خواندن بیانیه انتخاباتی بغضش ترکید.

ابراهیم رئیسی: کسی به خاطر من انصراف ندهد ابراهیم رئیسی: کسی به خاطر من انصراف ندهد
ابراهیم رئیسی گفت: هرکسی احساس تکلیف کرده است که در میدان حضور پیدا کند حضور خود را ادامه بدهد.

غول چراغ جادو هم وارد گود انتخابات شد! غول چراغ جادو هم وارد گود انتخابات شد!
کلانشهر: فردی که خود را غول چراغ جادو می دانست، برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری، وارد وزارت کشور شد!       View this post on Instagram A post shared by کلانشهر (@kalanshahr)

محسن رضایی میرقائد کاندید انتخابات ریاست جمهوری شد محسن رضایی میرقائد کاندید انتخابات ریاست جمهوری شد
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در ستاد انتخابات کشور بطور رسمی داوطلبی خود در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری نام نویسی را اعلام کرد.

اسحاق جهانگیری در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد اسحاق جهانگیری در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد
اسحاق جهانگیری ، معاون اول رئیس جمهور امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات 1400 ثبت نام کرد.

ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد
ابراهیم رئیسی برای ثبت نام در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد.

«بیانیه حضور» ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد «بیانیه حضور» ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد
?متن «بیانیه حضور» آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد.

علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد
علی لاریجانی با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری نام نویسی کرد.

تا کنون ۳۰۴ نفر برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده اند تا کنون ۳۰۴ نفر برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده اند
دبیر ستاد انتخابات کشور از نهایی شدن ثبت نام ۳۰۴ نفر تا پایان روز چهارم نام نویسی از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد.

آخرین خبر از حضور جهرمی در انتخابات ریاست جمهوری آخرین خبر از حضور جهرمی در انتخابات ریاست جمهوری
جمعی از جوانان اصلاح طلب از آذری جهرمی برای حضور در انتخابات دعوت کردند.

دعوت سید محمد خاتمی و کروبی از جهانگیری برای حضور در انتخابات دعوت سید محمد خاتمی و کروبی از جهانگیری برای حضور در انتخابات
محمد نعیمی پور، فعال سیاسی اصلاح طلب، گفت: از منابع موثقی شنیده ام که جناب آقای کروبی، آقای خاتمی و همچنین آقای موسوی خوئینی ها تحلیل و استدلالشان را برای اینکه آقای دکتر جهانگیری وارد کارزار و صحنه انتخابات شوند به ایشان انتقال داده اند.

تماس لاریجانی با آیات عظام صافی گلپایگانی و نوری همدانی پیش از کاندیداتوری تماس لاریجانی با آیات عظام صافی گلپایگانی و نوری همدانی پیش از کاندیداتوری
خبر آنلاین : لاریجانی با آیات عظام صافی گلپایگانی و نوری همدانی تلفنی گفتگو کرد.

داوطلب گیلانی انتخابات با پلاک مخدوش به وزارت کشور رفت داوطلب گیلانی انتخابات با پلاک مخدوش به وزارت کشور رفت
سید مصطفی میر حسینی، که از بازنشستگان نیروی انتظامی است و قصد داشت در انتخابات ثبت نام کند. پس از توقق خودرو خود مقابل درب شماره ۵ وزارت کشور حاشیه افرید.

مصطفی تاجزاده در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ثبت نام کرد مصطفی تاجزاده در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ثبت نام کرد
مصطفی تاجزاده با حضور در وزارت کشور برای انتخابات ۱۴۰۰ ثبت نام کرد.مصطفی تاجزاده فعال اصلاح طلب و معاون پیشین وزیر کشور به همراه همسرش وارد وزارت کشور شد و برای داوطلبی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

زیبا کلام: کاش خاتمی جسارت احمدی نژاد را داشت زیبا کلام: کاش خاتمی جسارت احمدی نژاد را داشت
زیباکلام گفت:‌ چون در جامعه ایران احساسات و عواطف سرکوب شده بسیاری است، هنر آقای احمدی نژاد این است که سرخوردگی ها را بدون آنکه راه حلی داشته باشد، نشان می دهد.

روحانی: دروغ گفتن برای گدایی رای بدترین کار است روحانی: دروغ گفتن برای گدایی رای بدترین کار است
رئیس جمهور گفت: تهمت زدن و دروغ گفتن برای گدای رای بدترین کار است.

کاندیداتوری اسحاق جهانگیری برای انتخابات قطعی شد کاندیداتوری اسحاق جهانگیری برای انتخابات قطعی شد
طبق اخبار کسب شده توسط خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، اسحاق جهانگیری معاون اول حسن روحانی تصمیم نهایی خود را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری گرفته است.

تکذیب انصراف دکتر عارف از رقابتهای انتخاباتی/ درخواست ها برای حضور عارف زیاد است تکذیب انصراف دکتر عارف از رقابتهای انتخاباتی/ درخواست ها برای حضور عارف زیاد است
بنا براعلام دفتر محمد رضا عارف نظر قطعی و نهایی این چهره اصلاح طلب درباره ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم، شنبه اعلام می شود.

«آقای عربده کِش» «آقای عربده کِش»
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت:اگر کسی بگوید در انتخابات شرکت نمی‌کنم مثل نعمتی است که لگدمال شده و تمام رسانه‌های غربی و آمریکایی و مزدور استکبار درصدد این هستند که مردم را نومیده کرده و بگویند در انتخابات شرکت نکنید.

بیانیه عارف مبنی بر انصراف از کاندیداتوری در انتخابات بیانیه عارف مبنی بر انصراف از کاندیداتوری در انتخابات
محمدرضا عارف، معاون اول رییس‌جمهور در دولت اصلاحات و رئیس فراکسیون امید مجلس دهم، با انتشار بیانیه‌ای از نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف داد

حضور علی لاریجانی در انتخابات قوت گرفته است حضور علی لاریجانی در انتخابات قوت گرفته است
نماینده ادوار مجلس از برگزاری جلسات انتخاباتی برای کاندیداتوری لاریجانی خبرداد و گفت: نامزدی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری قوت گرفت.

رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور: اوضاع کشور کاملا تحت رصد است رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور: اوضاع کشور کاملا تحت رصد است
رئیس ستاد امنیت انتخابات کشور با تاکید بر اینکه و اوضاع کشور کاملا تحت رصد است، گفت: تا کنون در جریان ثبت نام از کاندیداهای انتخابات شوراها و ریاست جمهوری مورد امنیتی مشاهده نشده است.

علی مطهری: سیاست های کلی  نظام درباره انتخابات اشکال دارد علی مطهری: سیاست های کلی نظام درباره انتخابات اشکال دارد
علی مطهری گفت: ریشه اصلی بحث، سیاست‌های کلی نظام است که من مدت‌هاست این مسئله را مطرح کرده‌ام. اکنون نیز همان مشکل را داریم. زیرا در سیاست‌های کلی انتخابات آمده است که معیارهای رجل سیاسی و مذهبی و مدیر و مدبر بودن را شورای نگهبان تعیین کند.

توافق ایران و آمریکا بعد از انتخابات توافق ایران و آمریکا بعد از انتخابات
هشدار نسبت به فرصت کوتاه برای احیای برجام، احتمال توافق بعد از انتخابات، اظهارات ضدایرانی فرمانده سنتکام، درخواست تحقیقی امنیتی از آرین طباطبائی، احتمال انشعاب در جمهور‌خواهان، درخواست ارسال نیروهای بیش‌تر ناتو برای شرق اروپا، آغاز رزمایش مشترک در دریای چین شرقی، نشست شورای امنیت در پی افزایش درگیری ها در فلسطین و وضعیت وخیم در هند سرخط رسانه‌های بین‌المللی را در نیم روز گذشته شکل داده‌اند.

«لوطی»ها به پاستور می روند «لوطی»ها به پاستور می روند
بهروز وثوقی راد، لیدر فوتبال و متخصص آرایشگری هم برای ثبت نام وارد وزارت کشور شد. بهروز وثوقی پای ثابت همه انتخابات‌های ریاست جمهوری در دوره‌های اخیر بوده است. در روز دوم ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، خیرالله حاجی زاده، نظامی سابق کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ شد. او چهار دوره رد صلاحیت شده و برای پنجمین بار ثبت نام کرد. او گفت اگر این بار رد صلاحیت شود با تانک می‌رود جلوی شورای نگهبان!  

دانش آموزان بخوانند؛ حذفیات کتاب های درسی اعلام شد دانش آموزان بخوانند؛ حذفیات کتاب های درسی اعلام شد
روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام کرد با توجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر برگزاری حضوری آزمون‌ های پایه‌ های نهم و دوازدهم و لزوم در نظر گرفتن بارم‌بندی و طراحی سوالات کلیه دروس این ...