هفته ای آفتابی پیش روی گیلان هفته ای آفتابی پیش روی گیلان
گیلان هفته‌ای آفتابی و گرم پیش رو دارد.

بارش باران و وزش باد شدید در ۲۸ استان بارش باران و وزش باد شدید در ۲۸ استان
سازمان هواشناسی از بارش باران، وزش باد شدید و صاعقه طی امروز تا آخر هفته خبر داد.

بارش باران و وزش باد شدید در اکثر مناطق کشور بارش باران و وزش باد شدید در اکثر مناطق کشور
مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در اغلب مناطق کشور خبر داد.

هشدار هواشناسی درباره احتمال وقوع سیلاب ناگهانی در ۳ روز آینده هشدار هواشناسی درباره احتمال وقوع سیلاب ناگهانی در ۳ روز آینده
محمد اصغری در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: از بعد از ظهر امروز و همچنین فردا پنجشنبه در سواحل غربی خزر، کاهش محسوس دما را خواهیم داشت و این شرایط در شمال غرب کشور نیز حاکم خواهد بود.

پایان هفته بارانی در گیلان پایان هفته بارانی در گیلان
هواشناسی از بارش باران و رعد و برق تا پایان هفته در گیلان خبر داد.  

کاهش ۵ تا ۱۲ درجه ای دمای گیلان/ باران و تگرگ می بارد کاهش ۵ تا ۱۲ درجه ای دمای گیلان/ باران و تگرگ می بارد
مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش پنج تا ۱۲ درجه سلسیوس متوسط دمای استان خبر داد و اضافه کرد: بارندگی رگباری، وزش باد، رعد و برق و تگرگ تا شنبه ادامه دارد.

کاهش ۳ تا ۶ درجه ای دمای هوا در گیلان کاهش ۳ تا ۶ درجه ای دمای هوا در گیلان
هواشناسی اعلام کرد: آسمان گیلان تا فردا بارانی است.  

هشدار هواشناسی؛ باد شدید در راه این ۲۱ استان هشدار هواشناسی؛ باد شدید در راه این ۲۱ استان
 سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی با احتمال تگرگ در ۲۱ استان کشور تا سه شنبه (۱۴ اردیبهشت) هشدار داد و توصیه‌هایی را به کشاورزان، باغداران و عشایر ارایه کرد.

گرد و خاک کشور را دربرمی گیرد گرد و خاک کشور را دربرمی گیرد
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به وقوع رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و گردوخاک در اغلب مناطق کشور در روزهای آینده، گفت: این شرایط جوی اوایل هفته آینده در اغلب استان‌ها غیر از ایلام و جنوب فارس و خوزستان تداوم دارد.

کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در گیلان کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در گیلان
مدیرکل هواشناسی گیلان از نفوذ سامانه‌ای ناپایدار و خنک به استان خبر داد و گفت: در پی فعالیت این سامانه به‌طور متوسط ۶ تا ۱۲ درجه سلسیوس کاهش دما نسبت به‌روزهای گذشته در استان پیش‌بینی می‌شود.

کاهش ۶ تا ۱۲ درجه ای دمای گیلان/ رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست کاهش ۶ تا ۱۲ درجه ای دمای گیلان/ رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست
مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش شش تا ۱۲ درجه ای متوسط دمای هوای استان طی چهارشنبه خبر داد و گفت: به تدریج از سه شنبه تا پنجشنبه شاهد نفوذ توده هوای ناپایدار و خنک به منطقه و روند افزایش ابر خواهیم بود.

هشدار؛ وقوع رگبار و وزش باد شدید در ۱۳ استان هشدار؛ وقوع رگبار و وزش باد شدید در ۱۳ استان
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باید شدید در چند استان کشور هشدار داد.

کاهش ۹ تا ۱۲ درجه ای دمای هوا در استان های ساحلی دریای کاسپین کاهش ۹ تا ۱۲ درجه ای دمای هوا در استان های ساحلی دریای کاسپین
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش پراکنده در برخی مناطق کشور گفت: طی دو روز آینده در برخی استان‌های کشور دمای هوا بین ۹ تا ۱۲ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.

افزایش نسبی دمای گیلان تا اواسط هفته آینده افزایش نسبی دمای گیلان تا اواسط هفته آینده
کلانشهر: اداره کل هواشناسی گیلان اعلام کرد: تا 72 ساعت آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی شده است. شرایط جوی استان تا اوایل هفته آینده صاف تا قسمتی ابری گاهی با افزایش ابر و وزش باد همراه است. اواخر وقت ...

وقوع رگبار و وزش باد شدید در ۱۱ استان کشور وقوع رگبار و وزش باد شدید در ۱۱ استان کشور
سازمان هواشناسی اعلام کرد که در ۱۱ استان کشور برای فردا ۲۵ فروردین ماه احتمال وقوع رگبار و وزش باد شدید پیش بینی می شود.  

هشدار هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق در این مناطق هشدار هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق در این مناطق
هشدار زرد رنگ به معنای این است که پدیده‌ای جوی رخ خواهد داد که ممکن است در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد کند.

بارش باران در ۲۱ استان/ کاهش ۶ تا ۱۲ درجه ای دما در سواحل دریای کاسپین بارش باران در ۲۱ استان/ کاهش ۶ تا ۱۲ درجه ای دما در سواحل دریای کاسپین
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع از بارش باران طی امروز (20 فروردین ماه) در ۲۱ استان و کاهش ۶ تا ۱۲ درجه‌ای دمای هوا در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور خبر داد.

هشدار هواشناسی نسبت به رگبار و رعدوبرق در برخی استان های کشور هشدار هواشناسی نسبت به رگبار و رعدوبرق در برخی استان های کشور
سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به ناپایداری‌های همرفتی و ورود سامانه بارشی به کشور از فردا (۲۰ فروردین) خبر داد.

وزش باد گرم در گیلان تا عصر فردا ادامه دارد وزش باد گرم در گیلان تا عصر فردا ادامه دارد
کلانشهر: مدیر کل هواشناسی گیلان گفت : وزش باد گرم که از عصر دیروز در استان آغاز شد تا عصر فردا ادامه دارد و دمای هوا 5 تا 8 درجه افزایش می یابد. محمد دادرس افزود : هم اکنون آسمان استان صاف تا قسمتی ابری ، ...

پیش بینی وزش باد شدید در گیلان/هوا تا 10 درجه گرم می شود پیش بینی وزش باد شدید در گیلان/هوا تا 10 درجه گرم می شود
هواشناسی گیلان از وزش باد جنوبی و افزایش دما در گیلان خبر داده و در پی این هشدار، ستاد مدیریت بحران استانداری نیز دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران را بر بالا بردن سطح آمادگی‌ها فرا خوانده است.

هشدار نسبت به وزش باد ۸۰ تا ۱۱۰ کیلومتر بر ساعت در برخی استان ها هشدار نسبت به وزش باد ۸۰ تا ۱۱۰ کیلومتر بر ساعت در برخی استان ها
سازمان هواشناسی در اطلاعیه‌ای نسبت به وزش باد شدید با سرعت ۸۰ تا ۱۱۰ کیلومتر بر ساعت در تهران و ۱۲ استان کشور طی امروز و فردا هشدار داد.
 

وزش باد گرم و افزایش دما در گیلان وزش باد گرم و افزایش دما در گیلان
 به گزارش صدا و سیما ؛ مدیر کل هواشناسی گیلان گفت : با نفوذ سامانه هوای جنوبی به استان ، وزش باد گرم از عصر امروز در استان به ویژه مناطق کوهستانی آغاز می شود و تا فردا ادامه دارد.

 بهار گیلان تابستانی می شود بهار گیلان تابستانی می شود
با وزش باد گرم در گیلان از عصر فردا ، دمای هوا 8 تا 15 درجه افزایش می یابد.

افزایش ۷ تا ۱۲ درجه ای دمای هوای گیلان به دنبال وزش باد گرم افزایش ۷ تا ۱۲ درجه ای دمای هوای گیلان به دنبال وزش باد گرم
مدیرکل هواشناسی گیلان، از افزایش هفت تا ۱۲ درجه ای متوسط دمای هوای استان از پنجشنبه خبر داد و گفت: به تدریج طی پنجشنبه و جمعه شاهد شکل گیری جریانات جنوبی و وزش باد گرم در ارتفاعات و دامنه ها هستیم.

ورود سامانه بارشی جدید به کشور ورود سامانه بارشی جدید به کشور
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور و کاهش شش تا 15 درجه‌ای دمای هوا در برخی مناطق طی هفته جاری خبر داد.

بارش باران در نوار شمالی کشور/ کاهش ۷ تا ۱۲ درجه ای دمای هوا بارش باران در نوار شمالی کشور/ کاهش ۷ تا ۱۲ درجه ای دمای هوا
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش ۷ تا ۱۲ درجه‌ای دمای هوا در کشور طی امروز و فردا (۷ و ۸ فروردین) گفت: طی این دو روز در برخی نقاط کشور وزش باد شدید خواهیم داشت.

بارش باران و وزش باد شدید در کشور/ در سفرهای برون شهری احتیاط کنید بارش باران و وزش باد شدید در کشور/ در سفرهای برون شهری احتیاط کنید
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری از بارش باران، وقوع رعدوبرق و وزش باد شدید طی روزهای آینده در برخی از استان‌های کشور خبر داد و نسبت به احتیاط در سفرهای برون شهری به‌ویژه در مناطق کوهستانی و احتیاط در صعود به ارتفاعات توصیه کرد.

کاهش ۸ درجه ای دما در گیلان کاهش ۸ درجه ای دما در گیلان
هوای گیلان بعد از یک روز گرم ، از امروز خنک می‌شود.

بارش باران در جاده های ۵ استان بارش باران در جاده های ۵ استان
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

پیش بینی وزش باد گرم شدید در گیلان/ هوا تا ۱۶ درجه گرم می شود پیش بینی وزش باد گرم شدید در گیلان/ هوا تا ۱۶ درجه گرم می شود
مدیرکل هواشناسی استان گیلان اعظم پیش‌بینی وضع گیلان خبر داد و گفت: با جنوبی شدن جریانات هوایی، دمای استان بین هشت تا ۱۶ درجه گرم خواهد شد.