الگوسازی از جانبازان برای نسل جوان ضرورت دارد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، جانبازان را سرمایه ارزشمند انقلابی و معنوی جامعه دانست و گفت: الگوسازی از جانبازان برای نسل جوان ضرورت دارد.

  به گزارش پایگاه خبری کلانشهر، عبدالله پاکاری، در دیدار و عیادت با جانباز معظم «بازاری» تکریم جانبازان را تکریم ارزش ها، خوبی ها و ایثارگری ها دانست و اظهار کرد: نظام اسلامی ما در سایه این تفکر و فرهنگ ناب به بار نشسته و به عنوان الگوی حکومت مردم سالار دینی به جهانیان معرفی شده است . 

وی با بیان اینکه جانبازان با ایثارگری و جانفشانی در طول دوران انقلاب و جنگ تحمیلی بیشترین نقش را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته و دارند، گفت: جانبازان به پیروی از علمدار کربلا، شکوه، عظمت و سربلندی را برای میهن اسلامی به ارمغان آورده و در تاریخ ماندگار شدند . 

پاکاری جانبازان را سرمایه ارزشمند انقلابی و معنوی جامعه دانست و تصریح کرد: الگوسازی از جانبازان برای نسل جوان ضرورت دارد . 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان: گفت: فروتنی خانواده‌های شهدا و ایثارگران انسان را بیش از پیش به جایگاه ارزشمند ایثار متوجه می‌کند.

وی یادآور شد: اگر خداوند فرصتی را برای دیدار با خانواده‌های جانبازان سرافراز و یا خانواده‌های شهدا فراهم کرد باید قدردان آن باشیم.

نظر شما:

security code