در دیدار شب گذشته تیم ملی فوتبال ایران و آمریکا، سعید عزت الهی بعد از حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام جهانی قطر با چشمانی اشکبار زمین را ترک کرد.ساعاتی بعد از پایان بازی اعلام شد که مهران سماک جوان 27 ساله‌ای که بعد از بازی ایران و آمریکا در محدوده چراغ‌ برق انزلی حضور پیدا کرده بود به ضرب گلوله جان باخت.جوانی که حالا مشخص شده در دوران کودکی مدتی با عزت الهی هم تیمی بود.

دلنوشته سعید عزت اللهی برای مهران سماک هم تیمی تازه در گذشته اش در انزلی/عکس
کلانشهر : سعید عزت اللهی هافبک اهل انزلی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به درگذشت مهران سماک هم تیمی دوران کودکی‌اش، عکس و متنی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

 سعید عزت‌اللهی در این استوری از غم عمیقش برای از دست دادن همبازی دوران کودکی اش گفته و نوشته که از دیشب تاکنون خواب به چشمانش نیامده است.

در دیدار شب گذشته تیم ملی فوتبال ایران و آمریکا در جام جهانی قطر سعید عزت الهی حضور داشت و بعد از باخت به آمریکا و حذف تیم ملی فوتبال ایران با چشمانی اشکبار زمین را ترک کرد.

عکس‌های متعددی از گریه‌های عزت الهی در رسانه‌ها منتشر شد.(اینجا ببینید)
عزت الهی سعید8

ساعاتی بعد از پایان بازی اعلام شد که مهران سماک جوان 27 ساله‌ای که بعد از بازی ایران و آمریکا همراه نامزدش در محدوده چراغ‌ برق انزلی حضور پیدا کرده بود به ضرب گلوله جان باخت.جوانی که حالا مشخص شده در دوران کودکی مدتی با عزت الهی هم تیمی بود.

سرهنگ سید جعفر جوانمردی فرمانده انتظامی بندرانزلی هم صبح روز چهارشنبه نهم آذرماه،با تایید درگذشت مهران سماک گفت:بامداد چهارشنبه و پس از پایان یافتن مسابقه فوتبال تیم ملی کشورمان در مصاف با آمریکا و تجمع عده‌ای «اغتشاشگر» در محدوده چراغ‌ برق شهرستان انزلی،جسد مردی که بر اساس شواهد موجود بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری مورد اصابت قرار گرفته بود کشف شد.

فرمانده انتظامی بندرانزلی همچنین توضیح داد که پلیس در همان ساعات اولیه تعدادی از مظنونین را شناسایی و دستگیر کرد و تلاش برای شناسایی ضارب همچنان ادامه دارد(بیشتر بخوانید)

نظرات شما:

س س 10 آذر 1401 ساعت 12:09

این داستان غم انگیز برای بسیاری از ایرانیان ارسال شده، شما هم دست به دست کنید تا به دست بقیه ایرانیان برسد
تقدیم به بانوان شهید ایران زمین: مهسا امینی، سارینا اسماعیل زاده و نیکا شاکرمی، اسرا پناهی، نسرین قادری، هستی نارویی و ...
و کودکان شهید ایران زمین: کیان پیرفلک و ...
به امید گرفتن انتقام سخت از حکومت کودک کش (کودکان هواپیمای اوکراینی و کیان پیر فلک و ... ) و زن کش و جوان کش،
با گرفتن انتقام از زنان هرزه حکومتی مانند دختران قاسم سلیمانی، دختران خامنه ای و دختر علم الهدی (زن رئیسی) و زنان امامان جمعه و قاضی با شعار: «ناموس در برابر ناموس»، «ناموسشون حراجه، دست هرکی برسه حلاله»
کابوس مهسا امینی برای آخوندها و سپاهیان
برای مقابله با تلاش حکومت استبدادی برای فراموشی نام مهسا امینی و دیگر شهیدان زن، مقاومت منفی درون ایران بهترین راه است. راه های مبارزه و جاودان نگه داشتن نام مهسا امینی در ایران ایجاد کابوس های هر روزه مهسا امینی برای حکومتی ها تا سرنگونی آنهاست، به گونه ای که هر شب و هر هفته کابوس مهسا امینی را ببینند و هر صبح نگران از رویکرد جدید مردم برای زنده نگه داشتن نام مهسا امینی باشند
1. عوض کردن اسامی خیابان ها و میدان هایی که به نام خمینی و قاسم سلیمانی است به اسم مهسا امینی، به حکومت استبدادی نشان دهیم از این اسم های نفرت انگیز، بیزاریم.
2. انداختن عکس مهسا امینی با پروژکتور و مانند آن روی عکس خمینی و قاسم در خیابان ها های ایران
3. انداختن عکس مهسا امینی با پروژکتور روی گنبد حرمها و امام زادگان، ساختمان های بلند شهری و ساختمان های اداری و مکان های نماز جمعه یا آویزان کردن عکس و بنرهای بزرگ مهسا امینی با شعار زن، زندگی و آزادی» از مناره ها و شبستان های حرم ها، امام زادگان، مقابر کشته شده های جنگ و یادمان های شهدای گمنام و مقابل محل های برگزاری نماز جمعه و داخل شبستان ها و صحن های حرم مشهد، قم، جمکران و... .
4. رنگ پاشی، زدن مواد منفجره و لجن مال و گِل مال کردن عکس و نام خمینی و قاسم سلیمانی روی تابلوی خیابان ها و میدان ها و بزرگراه های بین شهری.
5. زدن پوستر و برچسب عکس و نام مهسا امینی بر اماکن و وسایل نقلیه عمومی مانند ایستگاه های اتوبوس شهری، مترو، بدنه اتوبوس های شهری، بدنه مترو، پخش کردن عکس های کوچک مهسا امینی با بادکنک و بالن در فضای شهری و مکان های شلوغ و مراسم های دولتی و مذهبی (حرم مشهد و مسجد جمکران و مصلای تهران)
همه با هم دست در دست هم برای «زن آزادی زندگی»

نظر دهید - پسندیدم 3

نظر شما:

security code