همراه داشتن هرگونه وسیله ارتباط الکترونیکی در آزمون سراسری تخلف محسوب می‌شود همراه داشتن هرگونه وسیله ارتباط الکترونیکی در آزمون سراسری تخلف محسوب می‌شود
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در پیامکی اعلام کرد: همراه داشتن هرگونه وسیله ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه دار در آزمون سراسری تخلف محسوب می شود.

وقتی پول حرف اول را می‌زند/کسی زورش به آقازاده‌ها نمی‌رسد وقتی پول حرف اول را می‌زند/کسی زورش به آقازاده‌ها نمی‌رسد
وزارت آموزش و پرورش، در آیین‌نامه جدید، تاکید کرده است با مدارس غیردولتی متخلفی که شهریه بالاتر از مصوبه را دریافت کنند، برخورد خواهد شد. این البته اولین باری نیست که مسئولان وزارت آموزش و پرورش برای مدارس غیردولتی که شهریه‌های نجومی دریافت می‌کنند، خط و نشان می‌کشند.

اطلاعیه قطعی ۵ تا ۱۲ ساعته گاز در برخی مناطق رشت و خمام اطلاعیه قطعی ۵ تا ۱۲ ساعته گاز در برخی مناطق رشت و خمام
گاز برخی مناطق شهر رشت و خمام فردا سه شنبه به مدت ۱۲ ساعت به دلیل تعمیرات قطع می شود.

تاریخ‌سازی بزرگ در ژیمناستیک ایران؛ الفتی سهمیه المپیک گرفت تاریخ‌سازی بزرگ در ژیمناستیک ایران؛ الفتی سهمیه المپیک گرفت
مهدی الفتی ملی‌پوش ژیمناستیک ایران سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۴ را کسب کرد و اتفاقی تاریخی را در ورزش ایران رقم زد.

رفع تصرف زمین‌های دولتی در شهرستان لاهیجان رفع تصرف زمین‌های دولتی در شهرستان لاهیجان
مدیر دفتر حقوقی شرکت سهامی آب منطقه‌ای گیلان گفت: بیش از ۲ هکتار از زمین‌های این شرکت با همکاری نیروی انتظامی و حکم قضایی رفع تصرف شد.

مامور قلابی در رشت به دام افتاد / او قصد اخاذی از یک واحد صنفی را داشت مامور قلابی در رشت به دام افتاد / او قصد اخاذی از یک واحد صنفی را داشت
فرمانده انتظامی شهرستان رشت گفت: فردی که تحت عنوان مامور یکی از ارگان‌های دولتی قصد اخاذی داشت توسط ماموران انتظامی پاسگاه خشت مسجد دستگیر شد.

یک کارشناس هوشبری دیگر هم به زندگی خود پایان داد یک کارشناس هوشبری دیگر هم به زندگی خود پایان داد
اختصاصی کلانشهر: براساس اخبار غیررسمی بهار کرم نژاد کارشناس هوشبری بیمارستان‌های شفا و مهرگان کرمان به دلیل فشار کاری بالا و ساعات کاری زیاد و همچنین نارضایتی از وضعیت معیشتی دست به خودکشی زد.   این چندمین مورد خودکشی پرسنل کادر درمان در چندماه اخیر بوده است.   ?به ...

مربوط به سال گذشته است و با معلم خاطی برخورد شد مربوط به سال گذشته است و با معلم خاطی برخورد شد
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان اعلام کرد: این موضوع مربوط به آبان ماه سال ۱۴۰۲ بود و با معلم خاطی نیز برخورد شد.

اهدای عضو به ۷۲ بیمار در گیلان؛ ۱۶۰ نفر در انتظار پیوند کبد و کلیه هستند اهدای عضو به ۷۲ بیمار در گیلان؛ ۱۶۰ نفر در انتظار پیوند کبد و کلیه هستند
مسئول واحد فراهم ‎آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: اهدا عضو بیماران مرگ مغزی طی سال گذشته به ۷۲ بیمار نیازمند به پیوند عضو زندگی دوباره بخشید.

تصادف خودروی ۲۰۷ و محبوس شدن راننده ۲۴ ساله در جاده ماسال تصادف خودروی ۲۰۷ و محبوس شدن راننده ۲۴ ساله در جاده ماسال
راننده ۲۴ ساله محبوس شده در خودرو از سوی پلیس وظیفه شناس نجات یافت.

متوسط سن بازنشستگی در کشور به کمتر از ۴۰ سال رسید! متوسط سن بازنشستگی در کشور به کمتر از ۴۰ سال رسید!
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: تعداد درخواست‌ها و بازنشستگی‌های برقرار شده در مشاغل سخت سهم عمده‌ای در ناترازی منابع و مصارف تأمین‌اجتماعی دارند؛ وضعیت فعلی به گونه‌ای است که متوسط سن بازنشستگی به حدود ۴۰ سال و کمتر رسیده و گاهی نیروی کار در اوج تجربه، مهارت و تخصص از بازار کار خارج می‌شود.

درخواست خانواده سنگری برای برخورد با معلمی که به صورت دانش آموزشان چند سیلی زد و با لگد از کلاس بیرون کرد درخواست خانواده سنگری برای برخورد با معلمی که به صورت دانش آموزشان چند سیلی زد و با لگد از کلاس بیرون کرد
خبرها از تنبیه فیزیکی دانش‌آموزی در یکی از مدارس شهر سنگر حکایت دارد؛ یکی از اعضای خانواده این دانش‌آموز در این رابطه، می‌گوید: در طی این مدت هرگاه جهت پیگیری موضوع به آموزش و پرورش مراجعه کردیم به ما گفته شد تنبیه دانش‌آموز خط قرمز است و پیگیری می‌کنند اما تاکنون هیچ برخوردی با معلم خاطی نشده است.

سایه سگ‌های ولگرد تا کی باید سنگینی کند؟! سایه سگ‌های ولگرد تا کی باید سنگینی کند؟!
خواه نامشان ولگرد باشد یا بلاصاحب، خواه بی‌خانمان بخوانیم‌شان یا بی‌سرپرست، فرقی نمی‌کند! صورت مسئله یکی است؛ وحشت شهروندان از یورش سگ‌ها در خیابان.

عملکرد ضعیف تأمین اجتماعی درخصوص بیمه کارگران ساختمانی عملکرد ضعیف تأمین اجتماعی درخصوص بیمه کارگران ساختمانی
نماینده کارگران ساختمانی گفت: نه تنها کارگران ساختمانی بیمه نشده‌اند، بلکه بیمه ۳۰۰ الی۴۰۰ هزار بیمه شده هم در این دولت قطع شده است.

درخواست مجدد برای ذکر «نام مادر در کارت ملی» درخواست مجدد برای ذکر «نام مادر در کارت ملی»
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به مطالبه بانوان برای درج نام مادر در کنار نام پدر در کارت‌های ملی، خواستار به جریان افتادن مجدد این مطالبه شد.

قاتل محکوم به قصاص: فردی را کشتم که با همسرم رابطه داشت قاتل محکوم به قصاص: فردی را کشتم که با همسرم رابطه داشت
زمستان سال ۱۴۰۰ مردی ۵۰ ساله به نام اکبر در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ عنوان کرد که مردی غریبه و همسرش را با ضربات چاقو مجروح کرده است.

مرگ سالانه ۵۰ هزار ایرانی به دلیل دخانیات مرگ سالانه ۵۰ هزار ایرانی به دلیل دخانیات
قیمت پایین دخانیات در ایران و سود هنگفت صنایع دخانی در شرایط مالیاتی فعلی، جرائم فروش نخی سیگار و قوانینی که بازدارنده نیست و همچنین مرگ سالانه ۵۰ هزار ایرانی در پی مصرف دخانیات از جمله مباحثی است که رییس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات نسبت به آن هشدار و توضیح داد.

مخابرات گیلان باید وجوه کسر شده از برخی مشترکین را برگرداند مخابرات گیلان باید وجوه کسر شده از برخی مشترکین را برگرداند
معاون پیگیری حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز استان در خصوص رفع مشکل و ترمیم خطوط مخابراتی و اعاده وجوه کسر شده از برخی مشترکین به شرکت مخابرات استان گیلان تذکر قانونی داد.

کارت شرکت در نوبت اول کنکور سراسری ۱۴۰۳ منتشر شد کارت شرکت در نوبت اول کنکور سراسری ۱۴۰۳ منتشر شد
کارت ورود به جلسه نوبت اول آزمون سراسری‌ سال ۱۴۰۳ در گروه های آزمایشی پنج گانه در سامانه جامع سنجش منتشر شد.

معلم سابق گوشِ پسر جوان را با دندان کَند معلم سابق گوشِ پسر جوان را با دندان کَند
مرد میانسالی که در درگیری صف نانوایی محله ابوسعید گوش یک پسر ۲۴ساله را گاز گرفته و قسمتی از آن را کنده بود، دستگیر شد.

بحث دو روز تعطیلی به کجا رسید؟ بحث دو روز تعطیلی به کجا رسید؟
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به بحث‌های کارشناسی که با اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران انجام شد، به جمع‌بندی انتخاب تعطیلی بین شنبه و پنجشنبه نرسیدیم و موضوع برای ادامه بحث کارشناسی مراعا ماند.

پرستاران سر دو راهی خانه نشینی و تغییر شغل پرستاران سر دو راهی خانه نشینی و تغییر شغل
جامعه پرستاری از تبعیض در پرداختی های نظام سلامت گلایه مند است و همین موضوع باعث خروج نیروهای پرستاری از مراکز درمانی در بخش دولتی شده است.

مصرف نمک و شکر در ایران ۴ برابر استاندارد جهانی مصرف نمک و شکر در ایران ۴ برابر استاندارد جهانی
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلام این که مصرف نمک و شکر در ایران چهار برابر استاندارد جهانی است بر ضرورت کاهش مصرف آن ها تاکید کرد.

دستگیری قاتلی که جسد زنش را ۲ روز زیر تخت بچه اش مخفی کرد دستگیری قاتلی که جسد زنش را ۲ روز زیر تخت بچه اش مخفی کرد
مردی که برای گمراه کردن پلیس شکایتی را درباره مفقود شدن همسرش مطرح کرده بود، در نهایت به عنوان قاتل بازداشت شد.

جوانی که جانش را فدای نجات یک پدر و ۳ فرزندش کرد جوانی که جانش را فدای نجات یک پدر و ۳ فرزندش کرد
«آرمان بنفشی» جوان ۳۶ ساله کردستانی پس از نجات جان چهار نفر گرفتار در چاه، متاسفانه خودش گرفتار شد و جانش را از دست داد.

زربافی، باغی متروک در دل زباله و سگ های خیابانی در رشت زربافی، باغی متروک در دل زباله و سگ های خیابانی در رشت
«فلسطین» یا «کردمحله»، یکی از محلات پرجمعیت رشت است که قبلا تماما باغ بود. «باغ زربافی»، یکی از باغ‌های بزرگ بجامانده از ابراهیم سمیعی است که وقف شده ولی باوجود فقدان فضای سبز شهری در این محله، این باغ متروک، محل تجمع سگ‌های بی‌صاحب خیابانی و زباله شده است.

تعیین تکلیف «معلم بلاگرها» برای حفظ حریم خصوصی دانش آموزان و معلمان تعیین تکلیف «معلم بلاگرها» برای حفظ حریم خصوصی دانش آموزان و معلمان
معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش تاکید کرد: در قوانین بالادستی از جمله قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی، پیمان نامه حقوق جهانی کودک، قانون جرایم رایانه‌ای و آیین‌نامه اجرایی مدارس بر این موضوع تاکید شده که باید حریم خصوصی دانش‌آموزان و معلمان حفظ شود. هیچ کس اجازه ندارد بدون رضایت دانش‌آموزان مطلب، فیلم یا عکسی از آنان منتشر کند که حقوق فردی و اجتماعی و حریم خصوصی آنان را تحت‌الشعاع قرار دهد.

قتل نوعروس ۱۸ ساله با ۲۰ ضربه چاقو/ بی‌محلی می‌کرد و پاسخم را نمی‌داد! قتل نوعروس ۱۸ ساله با ۲۰ ضربه چاقو/ بی‌محلی می‌کرد و پاسخم را نمی‌داد!
جوان ۲۳ ساله عروس ۱۸ ساله اش را به این دلیل که به او بی محلی می‌کرد و پاسخش را نمیداد با ضربات کارد آشپزخانه به قتل رساند.

سهمیه سوخت چه خودروهایی قطع شد؟ سهمیه سوخت چه خودروهایی قطع شد؟
چندی پیش معاون صنایع و انرژی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور از لزوم استفاده از بیمه نامه شخص ثالث موتور و خودرو های شخصی برای دریافت کارت سوخت خبر داد حالا نوبت به تاکسی ها رسیده است.

زنم بعد از ۲۰ سال زندگی مشترک مرا به خانه راه نداد زنم بعد از ۲۰ سال زندگی مشترک مرا به خانه راه نداد
مردی که با درخواست طلاق از سوی همسرش مواجه شده، می‌گوید اصلاً نمی‌داند چه اتفاقی رخ داده است.