انتقادات تند رئیس شورای شهر؛

استاندار در ۲ سال گذشته برای گیلان چه کرده که شورای شهر را ناکارآمد می داند


۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۳ | کد خبر: ۲۴۱۰۵ چاپ

رئیس شورای شهر رشت گفت: استاندار گیلان اصلاً شورای شهر رشت را نمی‌بیند و جلسه‌ای با شورا نمی‌گذارد و در مقابل شورا ‌ایستاده و برچسب سیاسی بودن به ما می‌زند

استاندار در ۲ سال گذشته برای گیلان چه کرده که شورای شهر را ناکارآمد می داند
اختصاصی کلانشهر :رئیس شورای شهر رشت گفت: استاندار برای گیلان چه کرده است که فکر می‌کند شورای رشت ناکارآمد است؟

محمدحسین کارگرنیا امروز چهارشنبه پنجم مردادماه در چهل و هشتمین جلسه شورای شهر گفت: استاندار گیلان در جلسه اخیر پسماند که در استانداری برگزار شد سخنانی گفت که در شأن شورای شهر رشت نبود.

وی افزود: وظیفه استاندار، هماهنگی دستگاه‌ها است و هر جا قصوری می‌بیند باید افراد را دعوت کند و از آن‌ها توضیح بخواهد نه اینکه از تریبونی که در اختیار دارد شورا را ضعیف جلوه دهد.

 

کارگرنیا ادامه داد: آقای عباسی شما که دوسال است در گیلان در رأس استانداری استان هستید چه کرده‌اید که فکر می‌کنید شورا ناکارآمد است؟

وی تصریح کرد: منتظر هستم جلسه‌ای ما را دعوت کنند و ما بپرسیم که آیا این کلمات از دهان استاندار خارج شده است یا خیر؟
undefined

رئیس شورای شهر رشت تصریح کرد: یک دوره فرصت سوزی داشتیم. مردم سراوان هر چه از ناکارآمدی مسئولین بگویند درست می‌گویند و در رأس این مسئولین، استاندار است.

وی افزود: ما وارث بی‌توجهی‌های مسئولین قدیم هستیم. مدیریت پسماند ردیف دولتی دارد و فقط این مسئولیت متوجه شورا و شهرداری نیست.

کارگرنیا ادامه داد: استاندار توپ را به زمین شورا انداخته است چون فشار‌هایی بر وی وارد می‌شود و او هم در عوض شورا را هدف قرار می‌دهد.

استاندار گفت: ما قصور در کار را قبول داریم اما این نقص‌ها ربطی به شورا ندارد. از کجا فهمیدید که شورا ناکارآمد است.

رئیس شورای شهر رشت تصریح کرد: استاندار گیلان اصلاً شورای شهر رشت را نمی‌بیند و جلسه‌ای با شورا نمی‌گذارد و در مقابل شورا ‌ایستاده و برچسب سیاسی بودن به ما می‌زند. این درحالیست که ما شورای انقلابی هستیم و هدف ما این است که از منافع مردم حمایت کنیم و بس.

به گزارش کلانشهر،اظهارات امروز رئیس شورای شهر رشت پاسخی به صحبتهای دیروز اسدالله عباسی استاندار گیلان است. عباسی در جلسه کارگروه مدیریت پسماند گیلان گفته بود:رشت طی چندین سال، درگیر بازی‌های سیاسی اعضای شورای اسلامی شهر شده و مشخص نیست مردم تا چه زمانی باید تاوان ناکارآمدی و ضعف این افراد را بپردازند.(بیشتر بخوانید)

ناظران عملکرد سازمان های شهرداری رشت چه کسانی هستند؟
اعضای کمیسیون های تخصصی شورای رشت انتخاب شدند
گیلان دروازه اقتصاد کشور است
تکمیل خط ریلی رشت به آستارا؛ مطالبه ملی
انتقادات تند استاندار گیلان در جلسه کارگروه مدیریت پسماند؛
وضعیت پسماند شهرستان های گیلان فاجعه محیط زیستی است
اعضای هیات رییسه شورای شهر رشت انتخاب شدند
کارگرنیا دوباره رییس شد، عزیزی با هیات رییسه خداحافظی کرد

نظر شما:

security code