اسماعیل حاجی پور با صدور بیانیه ای اعلام داشت

خسته و دلشکسته ام اما به احترام هواداران امانت داری میکنم


۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۶ | کد خبر: ۳۸۵۳ چاپ
خسته و دلشکسته ام اما به احترام هواداران امانت داری میکنم

پایگاه خبری کلانشهر: اسماعیل حاجی پور مالک تیم فوتبال داماش با صدور بیانه ای از کناره گیری خود خبر داد با این حال اعلام داشت تا پیدا شدن یک امانت دار در خور شان داماش در کنار تیم خواهم ماند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

براى شما مى‌نویسم، با قلبی مملو از مهرتان؛ برای مردم شهر رشت، برای همه شما که خالصانه و بی‌ریا در کنار داماش ایستادید، روی آن سکوها، زیر باران، فریاد زدید، دعا کردید، شعر خواندید و اشک ریختید. شما که در شرجی نفس‌گیر تابستان و سوز بی‌امان سرمای زمستان این استان شمالی، یار و همراه داماش بودید؛ شما که عشق و محبت‌تان را بدون هیچ چشمداشتی نثار داماش کردید، در روزهای خوشی و ناخوشی‌اش. و امروز همچنان ایستاده اید با چشم و دل نگران و قلب‌های‌تان برای این تیم، برای داماش شهر باران می‌تپد.
از سال ۱۳۹۵ که امانت‌دار شما بوده‌ام، راهی بسیار دشوار و پرتلاطم را با هم گذراندیم؛ می‌دانم که در یادتان هست در فصل گذشته چطور با زمین و زمان جنگیدیم تا حق پایمال شده این تیم جوان را پس‌بگیریم؛ یادتان هست غوغای فینال جام حذفی را در اهواز که با دستان خالی به مصاف نه یک رقیب که مجموعه‌ای از رقیبان رفتیم. و چگونه رو در روی همه‌شان ایستادیم.
در همه این سه سال و اندی که برایمان مثل یک عمر گذشت، تمام آن‌چه را که در توان داشتم، گذاشتم تا پا به پای شما برای داماش، این امانت گران‌بهای‌تان، بجنگم؛ با تمام جسم و جانم جنگیدم تا صدای شما باشم، تا شور و عشق و امید برای داماش، برای فوتبال این شهر و برای شما بماند.
گرچه در نهایت مزد عشق به داماش و این خدمت خالصانه‌، محرومیت از حضور در ورزشگاه ها و از همراهی تیمی بود که برایش خون دل‌ها خوردیم و رنج‌ها کشیدیم.
باری، راه دشوار بود و پرتلاطم، اما به پاس عشق و محبت بی‌دریغ شما، دشواری‌هایش را تاب آوردم.

امروز، خسته‌ام و دیگر قادر به تحمل سنگینی این مصائب و مشکلات نیستم. این خستگی و دلشکستگی و در کنار همه این‌ها مشکلات مالی، باعث شد تا رسما از ادامه ‌همکاری با مجموعه داماش اعلام انصراف نماییم.
اما به احترام شما، هواداران پرشور داماش و محبت بی‌دریغی که نثار بنده و همکاران و همراهانم و تیم ریشه دار داماش کرده‌اید، تا پیدا شدن امانت‌داری از هر لحاظ مناسب و درخور شان داماش و هوادارانش همچنان در کنار این مجموعه خواهم ماند، تا گوشه‌ای از محبت‌های‌تان را جبران کرده باشم.
با احترام
اسماعیل حاجی پور
حامی باشگاه داماش گیلان